Forum 12th Battalion 4th Marines

Hells Hammers


#1 2008-10-15 21:46:35

thorien

Captain

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 13
Punktów :   

M15A2 Rifle Classic Army

Dostałem moją emeczkę do domu, dwa dnie po zamówieniu z machinegun.pl
Pierwszą rzeczą jaka mnie zaskoczyła, był ciężar paczki z repliką. Po jej rozpakowaniu ukazała mi się piękna emka, cała metalowa, ciężka i robiąca piorunujące wrażenie. Strzelając z 10 m w garażu do tarczy przyczepionej do styropianu od glocka KSC przebiłem ją na wylot( zresztą puszki z farbą które stały za też były jak sito:))

Pierwsze testy bojowe, na poligonie asg w Sierakowie wykazały że jest to broń o dużym zasięgu i celności. Paręnaście strzelanek zlatałem z tą emką i hicapem który był w komplecie(300kul). Potem było boże narodzenie i jasne stało się co sobie zażyczę. To co zobaczyłem pamiętnego 24.12.06 przeszło moje najśmielsze marzenia. Dostałem mianowicie: Dwójnóg CA, Lunetkę TASCO 3-9x32, Tłumik QD, preclufę KM.heada 6.04 i zawieszenie trójpunktowe. Z tak zmodyfikowaną emką poszedłem na poligon. Na paru pierwszych akcjach dowiedziałem się że dwójnóg nie przydaje się w lesie ( urwałem go o krzak). Postanowiłem Upgradeować moją emkę. Wysłałem więc do machineguna, skąd wróciła z 400 fps i silikonową gumą.

Przez parę strzelanek cieszyłem sie moją parasnajpą, lecz okazało się że tuning na machinie (wymiana sprężyny) był zabójczy dal reszty emki. Tak właśnie straciłem tłok i szkielet gearboxa. Mocno zdenerwowany, i do tego przy kasie wysłałem moją emkę do ASGSHOPU żeby naprawili ją i stuningowali. W miejsce starych stockowych części kazałem założyć części DEEP FIRE. Do tego dokupiłem szynę i rączkę taktyczną oraz siedem Real Capów Stara. Ponadto przeżyłem miłe zaskoczenie gdyż zamontowanie lepszych części spowodowało że moja m16 osiąga 450fps na kulkach 0.25

Minęły trzy latka a emka służy i służy bez słowa skargi...

Konfiguracje jakich używam:

Luneta 4x40, Dwójnóg
Luneta 4x40 rączka na ris
EOTECH 552, M203, chłodnica
M203 Chłodnica


Dane techniczne(mowa o stocku)
Prędkość wylotowa:330fps
Długość Lufy:509mm
Gearbox:V2
Tryby Ognia:Semi i Auto
Dedykowany akumulator:8.4
Długość: 1m
Waga:2.60(pusta) 3.40 (akumulator i pełny mag) 5 kg z lunetą, akumulatorem i dwójnogiem, 6kg z granatnikiem, granatem, eotechem i akumulatorem

Dane techniczne (moja emka)
Prędkość wylotowa: 450fps(0.20) 420fps(0.25)
Długość Lufy: 510 KM Head (6.04 preclufa)
Gearbox:V2 na łożyskach 7mm Deep Fire
Akumulator:9,6 3000mah NIMH KAN
Długość: 1,20 z tłumikiem QD od CA, 1,10 z tłumikiem własnej roboty
Waga: 3,20 (pusta) 4,6(z rączką i lunetą, akumulatorem i magiem),5 kg z lunetą, akumulatorem i dwójnogiem, 6 kg z granatnikiem, granatem, eotechem i akumulatorem


I to właśnie waga jest jej główną wadą. Pół biedy że mam zawieszenie ale i tak jest odczuwalna...

Uwagi
1)Jeśli nie macie silnych palców, nie montujcie w emkach gearboxa od DEEP FIRE gdyż selektor i wyrzutnik magów działa piekielnie ciężko
2)Trzeba uważać na tłumik płomienia
3)Nie jest to broń do budynku:)

Zalety:
-Celność
-Full Metal
-Oznaczenia Armalita*
-Waga*
-Niezawodność
-Duża ilość osprzętu
-Duża popularność*
-Gigantyczne możliwości modyfikacji

Wady:
-Waga*
-Oznaczenia Armalita*
-Duża Popularność*
-Długość( dla osób niskich)

*- Dla jednych tak dla drugich tak


Semper Fi!
Meet my Pipe!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl www.forumrs.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl